Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

01.08.2019

Kopanice.sk Oznamy

 

Chystáš sa na dovolenku? Cesta naprieč Slovenskom či dovolenka v zahraničí? Chceš hrdo niesť kopanice nie len vo svojom srdci, ale aj na svojom tričku a zároveň nesplynúť s davom?

 

Naše tričká prezentujú krásny kus Slovenska – Kopanice. My sme s nimi precestovali Karibik, New York, Tatry a naše očarujúce kopanice. Stali sa našou súčasťou na každej výprave, čo ste mohli postrehnúť na našom Instagrame (@kopanice). Vďaka ním si nás ľudia pamätali a oslovovali nás so záujmom dozvedieť sa viac o kopaniciach.

 

 

Preto vykroč aj ty na svoje dobrodružstvá s našim tričkom prezentujúcim krásne Kopanice a zapoj sa do letnej súťaže o 100€ na nákup steakov od VyzreteMaso.sk. Ako na to?

 

Zakúp si hociktoré tričko z nášho e-shopu shop.kopanice.sk a poštovné máš teraz ZADARMO

Odfoť sa v ňom na svojej dovolenke

Pridaj fotografiu na svoj Instagram

Označ nás @kopanice

Pridaj hashtag #kopanice

 

Do súťaže je zapojený každý kto splní vyššie uvedené podmienky a je úplne jedno či dovolenkuješ na Bahamách, v Tatrách alebo doma na záhrade. Víťaza žrebujeme 31.08.2019 o 12:00. Tak vytiahni tričko so slivkami, zabaľ batoh, vykroč za dobrodružstvom a zaži nezabudnuteľné leto. Tešíme sa na tvoje fotografie.

 

PS: Nezabudni sledovať náš Instagram @kopanice (https://www.instagram.com/kopanice/) a Instagram @vyzretemaso (https://www.instagram.com/vyzretemaso/).

 

PPS: Súťaž nie je sponzorovaná, odobrená ani riadená spoločnosťou Instagram a nemá s ňou žiaden vzťah. Instagram nemá voči súťažiacemu žiadne záväzky.

 

Autor: Kopanice.sk

Foto: Kopanice.sk

Galéria

Kľúčové slová

Komentáre (0)

Musíte sa pre pridávanie komentárov...

Ešte neboli pridané žiadne komentáre, buďte prvý a začnite konverzáciu...