Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Novinky Podujatia Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2018 Stingray Studio

Hľadáme redaktorov pre portál Kopanice.sk

 

Do nášho kopaničiarskeho redakčného tímu hľadáme prispievateľov či stálych redaktorov, ktorí sa zaujímajú o dianie na kopaniciach a majú pozitívny vzťah k písaniu.

 

Pracovný čas: Flexibilný

Pracovné miesto: Homeoffice

Očakávaný výkon: Čitateľnosť a kvalitný obsah

Nevyhnutná podmienka: Zodpovednosť a dochvíľnosť, deadline je pre nás svätý!

Termín nástupu: ASAP

Odmena: 5€/normostrana (1800 znakov vrátane medzier)

 

Pre koho je pozícia určená?

 

Pozícia redaktora je určená pre ľudí so širokým prehľadom o dianí v kopaničiarskom regióne a pre ľudí, ktorí túto oblasť milujú. Pozícia je vhodná pre študentov a absolventov stredných a vysokých škôl ideálne so zameraním na žurnalistiku alebo masmédiá. Je tiež určená všetkým, ktorí majú o čom písať z oblasti kopaničiarskeho regiónu a dokonale ovládajú gramatiku slovenského jazyka.

 

Prečo by ste mali písať pre kopanice.sk?

 

Našim cieľom nie je vám zadávať témy, na ktoré máte písať. Môžete písať o tom, čo vás zaujíma a zvoliť si vlastnú tému.

 

Nikto z nás vám nebude zadávať, kedy máte písať. Čas je flexibilný, čiže môžete písať kedy chcete a ako často chcete, ale ak sa dohodneme na konkrétnom termíne odovzdania, termín sa stáva záväzným.

 

Našim cieľom je dostať kopanice do povedomia ľudí a máme vysoké ciele. Hľadáme rovnako zmýšľajúcich ľudí.

 

Pre našich redaktorov a prispievateľov máme motivujúci a spravodlivý odmeňovací systém.

 

Naši redaktori pracujú z domu, alebo z vlastných priestorov čiže sú externistami. To im ponúka možnosť písať aj popri inom zamestnaní či škole.

 

Ako sa uchádzať o miesto redaktora?

 

Prostredníctvom formuláru pravdivo vyplňte jednotlivé položky a do časti Referencie priložte odkazy aspoň na dva reprezentatívne články z vašej produkcie.

 

Pre uchádzačov ako majú písať články

 

• Zvolíte si tému

• Počet znakov na článok je optimálne 1800 vrátane medzier (normostrana)

• Vykajte čitateľovi v prvej osobe (vy, čitateľ)

• Píšte na aktuálnu tému

• Píšte pútavo a vtipne

 

Stručná charakteristika spoločnosti:

 

Spoločnosť Stingray Studio, s.r.o., ktorá je prevádzkovateľom portálu Kopanice.sk začala svoje pôsobenie začiatkom roka 2016. Firma sídliaca v Bratislave, ale pôsobiaca na celom Slovensku. Fullservisové digitálne štúdio a produkčná spoločnosť, ktorá ponúka celkové riadenie produkčných procesov audiovizuálnych diel ako aj ich samotnú finalizáciu v post produkcii ako strih, color correction a color grading. Špecializuje sa na reklamnú a produktovú fotografiu a taktiež sa špecializuje na vytváranie leteckých záberov použitím najnovších technológii, čoho dôsledkom je filmová kvalita natočeného záznamu. Ponúka výrobu webových stránok od jednoduchých firemných webov až po tvorbu náročných internetových portálov. Podrobnejšie informácie o činnosti spoločnosti Stingray Studio, s.r.o. nájdete na www.stingray.sk.

 

Vyplniť žiadosť