Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

Kopanice, Myjavské kopanice, Kopaničiarsky región, Kopaničiarsky kraj, Sprievodca kopaničiarskym regiónom, Obce, Ubytovanie, Gastronómia, Reštaurácie, Aktivity, Novinky, Podujatia, Workshopy, Brestovec, Brezová pod Bradlom, Bukovec, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Hrachovište, Hrašné, Chvojnica, Jablonka, Kostolné, Košariská, Krajné, Lubina, Moravské Lieskové, Myjava, Nová Bošáca, Podbranč, Podkylava, Polianka, Poriadie, Prašník, Priepasné, Rudník, Sobotište, Stará Myjava, Stará Turá, Vaďovce, Višňové, Vrbovce

VyzreteMaso.sk

Stará Myjava 405, 907 01 Myjava Súradnice: 48.790685, 17.587896

Možnosť platby: hotovosť Donáška: Nie

+421 908 444 772 info@vyzretemaso.sk vyzretemaso.sk

O reštaurácii

VyzreteMaso.sk

 

 

Projekt VyzreteMaso.sk vznikol spoluprácou spoločnosti SVAMAN a Rodinnej reštaurácie Na nátoni za účelom zabezpečiť to najkvalitnejšie vyzreté mäso zo Slovenska. Mäso pochádza výhradne zo slovenského hovädzieho dobytka. Vyzrievanie prebieha tzv. suchou metódou, ktorá trvá minimálne 30 dní, následne sa balí a vyzrievanie pokračuje tzv. mokrou metódou. Nespornou výhodou vyzretého mäsa je, že sa v podstate nedá v kuchyni pokaziť. Je vhodné aj pre začínajúcich kuchárov. Naše vyzreté mäso môžete prísť ochutnať na Starú Myjavu do Rodinnej reštaurácie Na nátoni.

 

 

SVAMAN spol. s r.o.

 

Spoločnosť SVAMAN je tradičným producentom kvalitného bravčového a hovädzieho mäsa a mäsových výrobkov, ktoré sú vyrábané z vybraných častí bravčového a hovädzieho mäsa, čo im dodáva neopakovateľnú chuť a preto je sloganom spoločnosti „Kvalita je náš najlepší priateľ…“.

 

 

 

Na nátoni

 

Rodinná reštaurácia Na nátoni je postavená na základoch starej „Margetiackej chalupy“, ktorá bola typickou kopaničiarskou usadlosťou. V kopaničiarskom prostredí môžete ochutnať tradičné myjavské jedlá aj špeciality zo svetovej kuchyne. Na svoje si prídu aj milovníci kvalitného vína.

 

 

 

Píďte ochutnať steak!

 

Stojí za to si kúpiť vyzreté mäso na dobrý steak? Príďte sa presvedčiť a ochutnať steak do Rodinnej reštaurácie Na nátoni. Nebudete mať už nikdy pochybnosti a doprajete si pravý gastronomický zážitok.

 

 

 

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny

Pondelok

Dohodou

Utorok

Dohodou

Streda

Dohodou

Štvrtok

Dohodou

Piatok

Dohodou

Sobota

Dohodou

Nedeľa

Dohodou

Galéria

Jedálny lístok

Ešte nebol pridaný jedálny lístok...

Nápojový lístok

Ešte nebol pridaný nápojový lístok...

Denné menu

Ešte nebolo pridané denné menu...

Kľúčové slová