Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

Už túto sobotu sa koná 6. ročník podujatia Nakopni Leto, ktoré organizuje neformálne združenie Bi6 v spolupráci s mestom Brezová pod Bradlom a FK Bradlan Brezová. Podujatie už od roku 2013 ponúka návštevníkom z Brezovej pod Bradlom a okolia spoločensko-kultúrne zážitky, ale najmä možnosť pomôcť tým, ktorý to naozaj potrebujú. V priebehu doterajších ročníkov sa pre ťažko skúšané rodiny s deťmi podarilo vyzbierať a odovzdať viac ako 10 000 Eur. V tomto ročníku bude výťažok zo vstupného v plnej výške rozdelený po prvýkrát hneď medzi štyri rodiny s deťmi, ktoré zápasia s nepriazňou osudu.

 

 

Na podujatí sa bude odohrávať súčasne futbalový turnaj “ O POHÁR PRIMÁTORKY MESTA BREZOVÁ POD BRADLOM ” a amatérsky futbalový turnaj s názvom “ O POHÁR GENERÁLA ŠTEFÁNIKA ” Na kúpalisku, ktoré je súčasťou športového areálu sa bude hrať turnaj zmiešaných družstiev v plážovom volejbale. Pre deti sú tento rok pripravené zábavné pokusy, tvorivé dielne, rôzne súťaže a cukrová vata. Jednou z noviniek tohto ročníka bude surf simulátor, ktorý je určený deťom aj dospelým a bude možné si ho vyskúšať v čase od 15:00-19:00 a to celkom ZADARMO. V čase od 18:00 sa na návštevníkov teší Silvia Fialková I.miss fortuna ligy, s ktorou si budete môcť zacvičiť. Večer si návštevníci môžu užiť vystúpenie multižánrového husľového virtuóza MARCA RAJTA, ktorý odštartuje svoju pop-rock show o 19:30.

 

 

Po skončení vystúpenia sa predstavia DJ Plutto a DJ Santy, ktorý sa postarajú o OLDIES PARTY pod holým nebom. Celým podujatím vás bude sprevádzať moderátorská dvojica Nika a Lubík.

 

Všetky informácie a novinky o udalosti sú dostupné na našej funpage na Facebooku.

 

Tešíme sa na vás!

 

Autor: Dana Sadáková

Foto: Dana Sadáková

Galéria

Kľúčové slová

Komentáre (0)

Musíte sa pre pridávanie komentárov...

Ešte neboli pridané žiadne komentáre, buďte prvý a začnite konverzáciu...