Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

01.01.2018

Stingray Studio Oznamy

Dnešok je pre portál Kopanice.sk veľký deň, pretože po mesiacoch nepretržitej práce vám prinášame jedinečný portál združujúci celý kopaničiarsky región. Najlukratívnejšia doména v celom regióne a kompletne prepracovaný dizajn sa nesie v duchu slivkových sadov, ktorými sa kopanice vyznačujú. Dizajn stránky má v sebe zapracované tie najaktuálnejšie a najtrendovejšie prvky súčasných internetových portálov a preto vás srdečne vítame na stránke Kopanice.sk. Dúfame, že sa Vám bude nový kopaničiarsky portál páčiť a nájdete v ňom plnohodnotné využitie.

 

Čo nájdete na webe Kopanice.sk?

V prvom rade sa jedná o spravodajský portál, ktorý ponúkne všetky podstatné novinky z kopaníc a informuje o aktuálnych podujatiach prebiehajúcich v kopaničiarskom regióne. Čoskoro vám ponúkneme fungujúcu spravodajskú sekciu a najväčší prehľad kultúrnych, športových a spoločenských podujatí. Kopanice.sk vám ponúknu aj sekciu „Príbehy z kopaníc“, ktorá vás vtiahne do tradičného kopaničiarskeho prostredia.

 

Ubytovacie zariadenia a gastronomické zariadenia

Prinesieme vám prehľadný zoznam s profilmi zariadení poskytujúcich ubytovacie služby, zoznam reštaurácií, barov a „šenkov“. Ak vás zastihne hlad, tak si stačí vybrať z najväčšieho a najaktuálnejšieho katalógu reštaurácií a ponúk denného menu v kopaničiarskom regióne. Máte možnosť vybrať si z množstva tradičných, poľovníckych či iných špecialít, ktoré jednoducho zoradíte cez prehľadný filter.

 

Kam v okolí

Pre oddych a pekné chvíle s rodinou môžete vyskúšať množstvo zábavných, športových, kultúrnych aj relaxačných atrakcií, ktoré kopanice ponúkajú. Môžete sa hlboko ponoriť do tradičnej krásy kopaníc cez umenie, stavby alebo výstavy dobových krojov. Kopanice.sk vám pomôžu nájsť ten správny spôsob na relax. Pre turistov a cyklistov zostavíme zoznam turistických trás, cyklistických trás a cyklistických okruhov. Turistické trasy , cyklotrasy a cyklookruhy ponúkajú pôžitok z výletu v krásnej prírode, výhľady do malebných dedín, aj možnosť spoznať kultúrne pamiatky a prírodné úkazy kopaníc. Ak zatúžite po letnom osviežení a dávate prednosť klasickým bazénom alebo prírodným vodným nádržiam, nechajte sa inšpirovať prehľadom kúpalísk a vodných nádrží. Milovníci zimných športov nájdu na webe Kopanice.sk zjazdovky s magickou atmosférou, ktorú vytvárajú okolité lesy a kopce.

 

Obce

V neposlednom rade Kopanice.sk predstavujú samotnú prezentáciu obcí kopaničiarskeho regiónu, kde každá obec disponuje vlastným profilom prelinkovaným na jednotlivé časti webu, ktoré sa týkajú predmetnej obci ako napr. prelink na ubytovacie zariadenia v obci, na reštaurácie v obci, na rôzne tipy na výlet ako aj na články z blogu, ktoré sa dotýkajú určitým spôsobom konkrétnej obci. V profile ďalej nájdete základné údaje o obci ako aj informácie o symboloch, polohe, histórii, kultúre a zaujímavostiach. Súčasťou je aj mapa obce a kontaktné údaje na oficiálny obecný web a sociálne siete.

 

Nadčasový dizajn

Snažili sme sa vytvoriť jedinečný dizajn, ktorý bude graficky atraktívny, ale predovšetkým funkčný. Na domovskej stránke sme vypichli tie najpodstatnejšie sekcie pre intuitívne ovládanie a  zároveň sme kládli dôraz na prehľadnosť, jednoduchosť a eleganciu celého webu.

 

Mobily a tablety

Dnes má mobilný telefón každý, ale nie každá stránka je prispôsobená mobilným zariadeniam. My sme Kopanice.sk vyladili nie len dizajnovo, ale zároveň sme pre vás vytvorili plne responzívny web. Celá stránka je prispôsobená tak, aby ste si ju mohli pohodlne prezerať na svojich mobilných zariadeniach a tabletoch. Navyše sme celý web prispôsobili obrazovkám s vysokým rozlíšením, takže aj majitelia retina displejov si vychutnajú web v plnej kvalite.

 

Plány do budúcna

Musíme podotknúť, že na webe neustále pracujeme a zdokonaľujeme jednotlivé funkcie. V najbližších mesiacoch budeme napĺňať web zaujímavým obsahom, vytvárať profily jednotlivých ubytovacích zariadení, gastronomických zariadení a jednotlivých aktivít. Plánujeme vybudovať fungujúcu redakciu, ktorá vám bude nepretržite prinášať aktuálne informácie z celého kopaničiarskeho regiónu. Obsah webu plánujeme rozšíriť o rôzne sekcie. Jednou z nosných častí bude galéria, kde budú môcť pridávať fotografie všetci užívatelia, amatérski aj profesionálni fotografi.

 

Dúfame, že sa vám portál Kopanice.sk bude páčiť, zároveň veríme, že v ňom nájdete využitie aj vy a web Kopanice.sk sa stane vašim sprievodcom kopaničiarskym regiónom 🙂

 

Autor: Stingray Studio

Galéria

Komentáre (0)

Musíte sa pre pridávanie komentárov...

Ešte neboli pridané žiadne komentáre, buďte prvý a začnite konverzáciu...