Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

Po období blata prichádza vytúžený sneh, ktorý so sebou prináša lyžiarsku sezónu. Sezóna po vynútenej prestávke pokračuje aj v stredisku Skiland v Starej Myjave.

 

 

Od 21.januára sa malým strediskom hemžili stovky lyžiarov, ktorí mali k dispozícii dva vleky a jednu upravenú zjazdovku. Príjemnú atmosféru dotváralo príjemné počasie a domáce výrobky od farmára Martina Bagara. Stredisko Skiland otvorilo sezónu 1.januára, ale bohužiaľ pre vysoké denné teploty museli sezónu prerušiť. Vrchol zjazdovky pre pokročilých sa nachádza vo výške 550 m.n.m. a jej koniec je o 90 metrov nižšie. Stredisko má v ponuke aj večerné lyžovanie od štvrtku do soboty od 17:00 do 19:00 hod.

 

 

Dňa 27. januára 2018 sa uskutočnia v stredisku preteky v kategórií slalom s časomierou postavený profi tímom z Jasnej a kategórie ženy, muži, deti a snowboardisti. Štart pretekov je o 10:00 hod, avšak nezabudnite sa registrovať v bufete Skiland od 8:00 do 9:30 hod. Štartovné pretekov je 15€. V cene je zahrnutý celodenný skipas a občerstvenie. Pripravené sú tiež ochutnávky špecialít farmára Martina Bagara, ochutnávka vína a maľovanie na tvár. Špeciálnym hosťom je Dominika Mirgová.

 

Autor: Kopanice.sk

Foto: Kopanice.sk

Galéria

Kľúčové slová

Komentáre (0)

Musíte sa pre pridávanie komentárov...

Ešte neboli pridané žiadne komentáre, buďte prvý a začnite konverzáciu...