Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

Dňa 20.07.2018 sa pod šikovnými ručičkami rozozvučali lahodné tóny po celom šírom okolí Starej Myjavy. Rodinná reštaurácia Na nátoni organizovala podujatie, kde hrala Ľudová hudba Kopaničiar. Známe piesne všetkým lahodili v ušiach a o dobrú náladu bolo postarané. K výbornej nálade neodmysliteľne patrí kvalitné čapované pivo (Hellstork a Wywar) a plný žalúdok. O výborne jedlo sa postarali všetci z Rodinnej reštaurácie Na nátoni, ktorí opäť nesklamali. Najzaujímavejším z ponuky bolo pečené prasiatko pripravované v ich peci a grilovaný kozí syr. Môžeme povedať, že jedlo ako vždy nesklamalo a bolo výborné a lahodné. Ak by ste ľutovali, že ste tieto špeciality nestihli ochutnať v rámci akcie, tak často sa vyskytujú v ich víkendovej ponuke. Musíme povedať, že ich jedlá nás vždy prekvapia ich vyladenou chuťou a každému odporúčame ich vyskúšať. Celá udalosť sa niesla vo veľmi príjemnej atmosfére až do večerných hodín.

 

Nemusíte však ľutovať, že ste sa nemohli zúčastniť. Reštaurácia Na nátoni tento týždeň pripravuje akciu, kde bude hrať hudobné zoskupenie Muzikanti. Kapela Muzikanti je netradičným zoskupením talentovaných hudobníkov z myjavského regiónu. Vo svojom repertoári prinášajú neobvyklé spojenie cimbalovej muziky s filmovou a inou svetovou hudbou. Prinášajú niečo nové a zároveň vychádzajú z tradičnej hudby, čo je veľmi obdivuhodné. Aby vaše žalúdky neprehlušili ich krásne tóny budú pripravené stoly s rôznymi dobrotami (raut) a degustácia vín. Avšak nezabúdajte, že si treba rezervovať stôl najneskôr do stredy 15.08.2018 do 12:00 na telefónnom čísle 0915 540 111 alebo mailom na info@nanatoni.sk. Miesta sú striktne obmedzené, takže ako sa na kopaniciach hovorí: „gdo prf príde, ten prf mele“ 🙂 Cena konzumného je 25€ na osobu. My sa už nevieme dočkať všetkých dobrôt a výbornej hudby, ktoré určite prinesie toto podujatie. Najlepšie keď posúdite sami.

 

Autor: Kopanice.sk

Foto: Kopanice.sk

Galéria

Kľúčové slová

Komentáre (0)

Musíte sa pre pridávanie komentárov...

Ešte neboli pridané žiadne komentáre, buďte prvý a začnite konverzáciu...