Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

Brezová pod Bradlom, sobota 23.6.2018, 9:00 hodina ráno. Ani teplota 9°C a najchladnejší júnový deň v histórií meraní nezabránila občanom širokého regiónu „Pod Bradlom“ aby už v poradí šiestykrát odštartovali – nakopli leto.

 

Neformálne združenie Bi6 v spolupráci s mestom Brezová pod Bradlom v tento deň organizovalo v areáli futbalového štadióna a kúpaliska spoločensko-kultúrne podujatie s názvom NAKOPNI LETO. Hlavným cieľom podujatia je pomoc rodinám s deťmi, ktoré sa ocitli v nepriazni osudu. V priebehu doterajších ročníkov, vrátane posledného, sa pre tieto ťažko skúšané rodiny podarilo vyzbierať a odovzdať viac ako 11 500 Eur. Tento rok sa po prvý raz organizačný tím rozhodol výťažok zo vstupného v plnej výške rozdeliť hneď medzi štyri rodiny, pričom v tomto ročníku sa podarilo vyzbierať úctyhodných 1410,96€. Celá suma bude rozdelená medzi dve rodiny z Brezovej pod Bradlom, jednej z Priepasného a jednej z Hradišťa pod Vrátnom, menovite sú to rodiny: Lehocká, Pozlátka, Púlková a Válková.

 

 

Na podujatí sa odohrával súčasne futbalový turnaj “O POHÁR PRIMÁTORKY MESTA BREZOVÁ POD BRADLOM“, ktorý sa hral na štandardnom ihrisku a amatérsky futbalový turnaj s názvom “O POHÁR GENERÁLA ŠTEFÁNIKA”, ktorý sa hral na zmenšenom ihrisku. Na susediacom kúpalisku, ktoré je súčasťou športového areálu sa hral turnaj zmiešaných družstiev v plážovom volejbale, ktorého sa zúčastnilo 6 družstiev.

 

 

V zápase o 3.miesto podľahli Košariská Bukovcu v konečnom výsledku 3:5. A v napínavom finále zdolalo Hradište domácu Brezovú výsledkom 3:0. Poradie futbalového turnaja O POHÁR PRIMÁTORKY MESTA BREZOVÁ POD BRADLOM:

 

1. Autoservis Gregor a syn – Hradište pod Vrátnom

2. FC Brezová pod Bradlom

3. FK Bukovec

4. FC Košariská

 

Jednoznačným víťazom amatérskeho turnaja sa stal tím Black Panthers, ktorý zvíťazil vo všetkých troch dueloch. Poradie amatérskeho futbalového turnaja O POHÁR GENERÁLA ŠTEFÁNIKA:

 

1. Black Panthers

2. Košariská

3. FC Trafika

4. Senica

 

Výsledky plážového volejbalového turnaja zmiešaných družstiev:

 

1. Špunti (Matej Gála Martin Petráš Jana Nosková)

2. Mladé pušky (Renáta Rončová, Tobias Viskup, Samuel Brezovák)

3. Krtkovci (Roman Portáš, Kornel Ivičič, Lubka Deáková)

 

Za najlepšieho hráča volejbalového turnaja bol vyhlásený Martin Petráš a najlepšou hráčkou sa stala Jana Nosková.

 

Pre deti bolo pripravených viacero súťaží, za ktoré dostali vždy sladkú odmenu. V tvorivých dielniach si mohli vyrobiť tričko s vlastnou potlačou, ale aj bublifuky. Deťom vyčarila úsmev na tvári aj cukrová vata, ktorú vďaka sponzorom podujatia dostali úplne zadarmo. Vyvrcholením programu pre deti bolo predstavenie DOKTOR SODÍK A SLEČNA KYSELINKA, pri ktorom interaktívnym a hravým spôsobom nahliadli do tajov chémie.

 

 

Každý návštevník podujatia starší ako 3 roky si mohol taktiež zadarmo vyskúšať surf simulátor, zúčastniť súťaže v jedení soletiek a súťaže o presnosť strely z pokutového kopu. Celým podujatím návštevníkov sprevádzala nová moderátorská dvojica Nika a Lubík.

 

 

Pred vyhlásením výsledkov si návštevníci mohli zacvičiť so Silviou Fialkovou I.miss Fortuna ligy, ktorá neskôr odovzdala ceny účastníkom futbalového turnaja. O 19:30 sa netrpezliví fanúšikovia dočkali vystúpenia multižánrového husľového virtuóza MARCA RAJTA, ktorý svojou pop-rock show vo veľkom štýle „nakopol leto“.

 

 

Po skončení Marcovej show už zasadli za DJ-ský mixpult DJ Plutto a DJ Santy so svojou DISCO OLDIES PARTY pod holým nebom, ktorá trvala až do neskorého nedeľného rána.

 

 

Podujatie podporili: Mesto Brezová pod Bradlom, MACCAFERRI, COOP Jednota, MaxSport, Personálna agenúra OWEN, ATIS, Sportreklama, SOITRON.

 

Autor: Dana Sadáková

Foto: Dana Sadáková

Galéria

Kľúčové slová

Komentáre (0)

Musíte sa pre pridávanie komentárov...

Ešte neboli pridané žiadne komentáre, buďte prvý a začnite konverzáciu...