Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

V týchto dňoch sa mestom Myjava šíri neodolateľná vôňa. Tato vôňa prichádza z malého pojazdného stánočku vedľa námestia, kde sa predáva kvalitná na Slovensku čerstvo pražená výberová káva. Určite ste si ich už všimli. Dvaja milí ľudia, ktorí okrem dobrej nálady ponúkajú kávu z celého sveta napríklad z Bolívie, Kenye, Etiópie, El Salvadoru, Peru, Tanzánie, Guatemala, ktorú približne raz za mesiac obmieňajú podľa krajiny. Čo je však pre nich špecifické je ich každodenná ponuka pod názvom „Zaľúbený Romeo“ (Blend: 85% Arabica, 15 % Robusta). Už z toho musíte usúdiť, že sa jedná o veselú kopu ľudí.

 

Pre maškrtnejšie jazýčky ponúkajú aj latte s rôznymi príchuťami ako škorica, karamel, lieskový oriešok, kokos, gaštan… Ešte aby toho nebolo malo kávu krásne ozdobia kresbami a odmenia Vás úsmevom. Okrem kávy majú v ponuke aj horúcu výbornú čokoládu LYRU od Slovenského výrobcu a PIO BIJO šťavy. Ak ste teda ešte neochutnali nič z ich ponuky, tak sa ponáhľajte pretože sa so svojim pojazdným vozíkom môžu presunúť na iné miesto.

 

FlyersCoffee: „S dostatkom kávy je všetko možné.“

 

FlyersCoffee môžete nájsť aj na Facebooku, Instagrame, ale aj na webe Kopanice.sk, kde nájdete kompletnú ponuku káv 😉

 

Autor: Kopanice.sk

Foto: Kopanice.sk

Galéria

Kľúčové slová

Komentáre (0)

Musíte sa pre pridávanie komentárov...

Ešte neboli pridané žiadne komentáre, buďte prvý a začnite konverzáciu...