Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

To je jasná odpoveď na otázku, ktorá bola počuť z radov priaznivcov motorizmu pri pohľade na rozsiahle stavenisko v lokalite Kamenného kopca, kde zemné práce zrovnali časť pôvodnej trate a zabrali značnú časť priestoru depa.

 

O myjavcoch sa hovorí, že majú tvrdú náturu a len tak ľahko pred niečím „necúfnu“. Možno povedať, že táto tvrdá myjavská nátura sa potvrdila i teraz keď sa lámal chleba či bude motokros alebo nebude. Partia myjavcov, ktorá už pár rokov pripravuje motokros potvrdila svoju myjavskú náturu, rozhodla, že do toho idú a 52. ročník motokrosu na Kamennom kopci bude. Pri tomto rozhodovaní zohrala svoju úlohu tiež spolupráca primátora Myjavy i ústretovosť investora a stavebnej firmy, ktorá robí v tomto území zemné práce.

 

Pre organizačný tým sa odštartoval obrovský balík prác, ktoré je nutné vykonať jednak pri riešení novej trate a tiež celého zázemia motokrosu. O ďalších podrobnostiach k 52. ročníku motokrosu vás budeme informovať následne.

 

Autor: F. Lhotský

Foto: Kopanice.sk

Galéria

Kľúčové slová

Komentáre (0)

Musíte sa pre pridávanie komentárov...

Ešte neboli pridané žiadne komentáre, buďte prvý a začnite konverzáciu...