Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

Slovensko, podobne ako zvyšok sveta zasiahla pandémia rýchlo sa šíriaceho vírusu COVID-19, ktorý predstavuje náročnú skúšku pre každého jedného z nás.

 

Žiaľ, dnes sa ocitáme v situácií, kedy si na svoje zdravie musíme dávať pozor oveľa viac ako doteraz, a to nielen vo vzťahu k nám samým, ale predovšetkým k nášmu okoliu, pretože len individuálna zodpovednosť pomôže tento strašiak odstrániť z našich životov. V dnešných dňoch sa slovo imunita skloňuje viac, než kedykoľvek predtým a všetci hľadajú spôsoby na to, ako sa chrániť. Na rozdiel od chrípky, proti ktorej existuje vakcína, na COVID-19 zatiaľ vakcínu nepoznáme.

 

Najúčinnejším spôsobom ako sa tomuto vírusu vyhnúť je preto posilňovanie imunitného systému, aby bol schopný poradiť si s akýmikoľvek vírusmi, koronavírus nevynímajúc. Ruka v ruke so správnou činnosťou imunitného systému ide aj správna strava. V tomto období je preto potrebné dbať na zvýšený príjem vitamínov a to najmä tých prírodných, získaných z potravy. Našu bežnú stravu by sme mali doplniť o potraviny s vysokým obsahom bielkovín, minerálov a vitamínov. Aj preto spúšťame v týchto dňoch e-shop, v ktorom nájdete množstvo výrobkov, ktoré vás pred touto chorobou pomôžu ochrániť. Či už poctivé a pravé medy, výrobky z certifikovaného bio ovocia, liečivé bylinné čaje, zdravé hríby i mäsové výrobky.

 

 

Ponúkame len overené lokálne výrobky, u ktorých sme si istí ich kvalitou a pôvodom. Ich kúpou tak podporíte našich regionálnych producentov z kopaníc, ktorí majú vo výrobe svojich produktov dlhoročnú tradíciu a mnohí z nich sa vďaka tomu stali nositeľmi certifikátu na používanie značky Kopanice regionálny produkt. Okrem kvalitných a zdravých potravín Vám tiež ponúkame produkty na príjemné trávenie voľného času, keďže mnohí z Vás trávia väčšinu času v týchto dňoch doma. Aby ste zahnali nudu a zároveň zmysluplne strávili Váš voľný čas, ponúkame Vám tiež širokú ponuku rôznych zaujímavých kníh z prostredia kopaničiarskeho regiónu, taktiež zaujímavé CD a DVD s ľudovými piesňami a tradíciami regiónu, a mnoho ďalšieho. Veríme, že si každý príde na svoje.

 

Produkty od našich regionálnych výrobcov, ktoré zakúpite v Turistickej informačnej kancelárii Myjava sú od teraz dostupné aj cez náš nový internetový obchod.

 

E-shop: obchod.kopaniciarskyregion.sk

 

 

Autor: MAS Kopaničiarsky región

Foto: Kopanice.sk

Galéria

Kľúčové slová

Komentáre (0)

Musíte sa pre pridávanie komentárov...

Ešte neboli pridané žiadne komentáre, buďte prvý a začnite konverzáciu...