Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

Už tento koniec týždňa sa v areáli Dubníka pri Starej Turej uskutoční najväčší motorkársko-hudobný festival na Slovensku.

 

Hoci sa v tomto letnom období začínajú horúce tzv. ‚,psie dni‘‘, žiadnemu pravému motorkárovi to pravdepodobne nebude prekážať, pretože už tento týždeň začína od štvrtka 25. júla do nedele 28. júla 2019 16. ročník Tanca Slnka, vďaka ktorému zavítajú na naše kopanice tisícky motorkárov, motorkárskych nadšencov a fanúšikov dobrej hudby.

 

Tento rok to bude na Dubníku skutočne tanečné, keďže sa v programe predstavia na troch pódiách také mená, ako napríklad Horkýže Slíže, Zóna A, Smola a Hrušky, Zoči Voči, IneKafe, Vašo Patejdl so skupinou, či spevák Kali a množstvo ďalších zaujímavých rockových, country a popových vystupujúcich.

 

Bohatý hudobný program budú dopĺňať i športové aktivity, ako plážový futbal, surfovanie, bedminton, plážový kriket a ďalšie. V tombole sa bude súťažiť o skútre a večerný program bude zas okorenený dámskym striptízom. V gastrozóne si prídu na svoje milovníci festivalových jedál. Samozrejme, keďže je to predovšetkým motorkársky festival, v programe figuruje aj mototrial, škola bezpečnej jazdy, či sprievodné jazdy a veľké množstvo ďalších aktivít, ktoré sa postarajú o nezabudnuteľnú atmosféru.

 

Nevadí, že nemáte motorku, festival je pre každého, tak neleňte doma a príďte sa poriadne zabaviť a užiť si skvelý letný zážitok!

 

 

Autor: Martin Kovanič

Foto: Martin Kovanič

Galéria

Kľúčové slová

Komentáre (0)

Musíte sa pre pridávanie komentárov...

Ešte neboli pridané žiadne komentáre, buďte prvý a začnite konverzáciu...