Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

Dnešné počasie od rána komplikuje dopravnú situáciu na celom Slovensku a ani na kopaniciach to nie je inak. Od skorého rána husto sneží a hasiči majú plné ruky práce.

 

Hasiči boli približne pred hodinou vyslaní k dopravnej nehode autobusu s nákladným vozidlom, ktorá sa stala na ceste č. II/581 v katastri mesta Myjava. Pri nehode narazil autobus do nákladného auta a skončil mimo cesty. Pri udalosti sa zranil vodič autobusu, jediná cestujúca neutrpela žiadne zranenia. Cesta je uzavretá v oboch smeroch.

 

 

V súvislosti s nepriaznivou poveternostnou situáciou zaznamenali hasiči nárast dopravných nehôd. Najviac sa ich stalo v Trnavskom kraji (10), v Trenčianskom kraji zasahovali 6 – krát, v Nitrianskom a Prešovskom kraji 5 – krát, v Žilinskom kraji 4 – krát, v Banskobystrickom, Bratislavskom a Košickom kraji 3 – krát.

 

Hasiči zasahujú pri viacerých dopravných nehodách aj v týchto chvíľach.

Prosíme Vás o opatrnosť na cestách.

 

Zdroj: KR HaZZ v Trenčíne

Foto: KR HaZZ v Trenčíne

Galéria

Kľúčové slová

Komentáre (0)

Musíte sa pre pridávanie komentárov...

Ešte neboli pridané žiadne komentáre, buďte prvý a začnite konverzáciu...