Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

Kopanice, Myjavské kopanice, Kopaničiarsky región, Kopaničiarsky kraj, Sprievodca kopaničiarskym regiónom, Obce, Ubytovanie, Gastronómia, Reštaurácie, Aktivity, Novinky, Podujatia, Workshopy, Brestovec, Brezová pod Bradlom, Bukovec, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Hrachovište, Hrašné, Chvojnica, Jablonka, Kostolné, Košariská, Krajné, Lubina, Moravské Lieskové, Myjava, Nová Bošáca, Podbranč, Podkylava, Polianka, Poriadie, Prašník, Priepasné, Rudník, Sobotište, Stará Myjava, Stará Turá, Vaďovce, Višňové, Vrbovce

Penzión Holotéch víška

Dolné Košariská 24, 906 15 Košariská Súradnice: 48.670594, 17.582759

Možnosť platby: hotovosť Domáce zvieratá: nepovolené

Registrácia: od 14:00 Odhlásenie: do 11:00

+421 34 62 44 516 info@holotechviska.sk www.holotechviska.sk

O ubytovaní

Ubytovacie priestory

 

V penzióne Holotéch víška vám ponúkame jedinečné ubytovanie v priestoroch inšpirovaných pôvodnou ľudovou architektúrou. Víškami sa nazývali komory na poschodí domu. Boli využívané na hospodárske účely (napríklad skladovanie obilia, či materiálu potrebného k vykonávaniu remesla), ale aj ako obytné priestory. Steny víšky sa stavali len do výšky dobrého chlapa, ktorým bol spravidla sám majiteľ domu. Vstup na výšky bol v najstarších domoch väčšinou zvonku, z dvora, rebríkom, či strmými drevenými schodmi. Neskôr bol vstup na víšky vedený drevenými schodmi umiestnenými už vnútri domu, v pitvore.

 

Ponúkané izby sú nefajčiarske vybavené samostatným sociálnym zariadením, televíziou, telefónom a klimatizáciou.

 

 

7 lôžková poschodová izba s tzv. „víškou“

 

Izba je situovaná na poschodí penziónu. Je štandardne 7 lôžková. V prvom obytnom priestore sa nachádza manželská posteľ s možnosťou prísteľky. Poschodie je vybavené 4 samostanými lôžkami. Priestory majú vlastné sociálne zariadenie ( WC, sprchový kút, umývadlo), televíziu, telefón a pripojenie k internetu (Wifi). Samozrejmosťou je klimatizačná jednotka. Izba je navrhnutá v duchu tradičnej architektúry interiéru s ohľadom na dnešné potreby zákazníka.

 

4 lôžková izba

 

Izba je situovaná na poschodí. Je štandardne 4 lôžková s možnosťou prísteľky. Izba má vlastné sociálne zariadenie (WC, sprchový kút, umývadlo), televíziu, telefón a pripojenie k internetu (Wifi). Samozrejmosťou je klimatizačná jednotka. Izba je navrhnutá v duchu tradičnej architektúry interiéru s ohľadom na dnešné potreby štandardného zákazníka.

 

3 lôžková izba s prísteľkou

 

Izba je situovaná v prízemí penziónu, vpravo od recepcie. Je štandardne 3 lôžková s možnosťou prísteľky. Izba má vlastné sociálne zariadenie ( WC, sprchový kút, umývadlo), televíziu, telefón a pripojenie k internetu (Wifi). Samozrejmosťou je klimatizačná jednotka. Izba je navrhnutá v duchu tradičnej architektúry interiéru s ohľadom na dnešné potreby štandardného zákazníka.

Cenník

Ceny za ubytovanie

Noc / osoba

Dospelá osoba

25€

Noc / dieťa

Doeťa do 10 rokov

15€

Daň z ubytovania osoba/noc 0.33 €
Raňajky 5€ / osoba

Mapa