Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

Kopanice, Myjavské kopanice, Kopaničiarsky región, Kopaničiarsky kraj, Sprievodca kopaničiarskym regiónom, Obce, Ubytovanie, Gastronómia, Reštaurácie, Aktivity, Novinky, Podujatia, Workshopy, Brestovec, Brezová pod Bradlom, Bukovec, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Hrachovište, Hrašné, Chvojnica, Jablonka, Kostolné, Košariská, Krajné, Lubina, Moravské Lieskové, Myjava, Nová Bošáca, Podbranč, Podkylava, Polianka, Poriadie, Prašník, Priepasné, Rudník, Sobotište, Stará Myjava, Stará Turá, Vaďovce, Višňové, Vrbovce

Pivnička pod Čachtickým hradom

Podzámska 281, 916 21 Čachtice Súradnice: 48.714591, 17.780033

Možnosť platby: hotovosť, platba na účet Domáce zvieratá: nepovolené

Registrácia: Od 14:00 Odhlásenie: Do 10:00

+421 903 720 139 +421 910 164 358 j.lesay1@gmail.com www.pivnickapodcachtickymhradom.sk

O ubytovaní

Pivnička pod Čachtickým hradom

 

Zastavte sa cestou z hradu na dobrom občerstvení a pochutnajte si na našej domácej kuchyni. Sme tu pre vás, nájdete nás na jedinej prístupovej ceste na Čachtický hrad.

 

Posilnite sa cestou na Čachtický hrad našimi domácimi špecialitami alebo si oddýchnite v jednom z apartmánov. Pivničku môžete využiť aj na firemné či rodinné oslavy.

 

Prečo sme sa rozhodli mať podnik a práve v Čachticiach?

 

Môj manžel Janko má k Čachticiam veľmi blízky vzťah, keďže tu od malička vyrastal. Už ako malý chlapec obdivoval svojho strýka, ktorý mal vinohrad a pomáhal mu pri robení vína. Jeho snom bolo mať vlastnú vínnu pivnicu pod rodinným domom. Z jeho sna sa stal náš spoločný, ktorý sme začali realizovať koncom roka 2010. Po nespočetných problémoch a mnohých prebdených nociach sa tento sen po 4 rokoch stal realitou. Náš rodinný podnik Pivnička pod Čachtickým hradom sa nachádza na prístupovej ceste na Čachtický hrad. Našou výzvou bolo otvoriť ho v deň oficiálneho otvorenia zrekonštruovaného Čachtického hradu 20. 6. 2014, čo sa nám aj podarilo. Tešíme sa na vás a radi vás uvidíme.

 

Janko a Janka Lesayoví

 

Ubytovanie

 

V Pivničke ponúkame ubytovanie v 5 dvojlôžkových apartmánoch s možnosťou prístelky. Záleží nám na tom, aby ste sa u nás cítili príjemne a tak, ako aj každý z nás je iný, tak aj každá z izieb je iná. Sme rodinný penzión a preto chceme, aby to bolo cítiť aj v izbách. Pri ich zariaďovaný sme do nich vložili kúsok seba. Veríme, že sa vám u nás bude páčiť. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, TV a bezplatné WIFI pripojenie. Všetky izby sú nefajčiarske. Taktiež môžete využiť aj naše bezplatné parkovisko.

 

Biela izba

 

Túto izbu voláme medzi nami ako izbu zaľúbených. Biela na znak čistoty a červená ako symbol lásky. Izba je veľmi elegantná s veľkým balkónom. V noci si môžete vychutnávať hviezdnu oblohu. A my v Čachticiach teda máme krásnu hviezdu oblohu. Takú v mestách veruže neuvidíte

 

 

Oranžová izba

 

Izba je veľmi podobná zelenej, sú to vlastne také dvojičky ☺. Myslíme si, že farby nás vedia veľmi ovplyvniť, preto sme túto izbu ladili do oranžova. Je to farba optimizmu, pozitívnej energie, povzbudenia, vyvoláva pocit šťastia a radosti. Izba sa nachádza na južnej strane, takže vám tu už od rána bude príjemne svietiť slniečko. Môžete si vychutnať aj východ slnka.

 

 

Fialová izba

 

Túto izbu naši hostia hodnotia ako mimoriadne útulná, možno je to aj tým, že je ladená do fialova, ktorá harmonizuje, dodáva kreativitu a predstavivosť. Izbička síce nemá balkón, ale má okno, z ktorého môžete tiež vykúkať a kochať sa okolím.

 

 

Zelená izba

 

Izbička je ladená do zelenej farby, aby ste sa v nej cítili príjemne a vedeli ste na chvíľku vypnúť. Zelená je farbou prírody, pozitivizmu a optimizmu. Keď sa pôjdete nadýchať čerstvého vzduchu na balkón (čerstvého vzduchu tu máme na rozdávanie), tak sa vám naskytne výhľad do záhradky na jazierko a možno budete mať šťastie a uvidíte aj nášho Frenkyho (bieleho veľkého psa, ktorý nás stáži a bude aj vás) v pozadí sa vynímajú kopčeky a krásna príroda.

 

Izba č. 5

 

Izbička je trochu menšia, ale za to má strešné okno a trochu zrezaný strop. Neviem ako vy, ale my sme ako deti chceli mať presne takú izbu, kde môžeme ležať v posteli a nad hlavou sa nám bude odohrávať hviezdne divadlo. Mesiačik vám bude príjemne osvetľovať izbu, ak ho necháte a nezatiahnete si roletu. Budete doslova ležať po miliónmi hviezd.

Cenník

Ceny za ubytovanie

Biela izba

40 €/noc

Oranžová izba

40 €/noc

Zelená izba

40 €/noc

Fialová izba

40 €/noc

Izba č. 5

40 €/noc

Prístelka

15 €/noc

Mapa

Kľúčové slová