Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

Kopanice, Myjavské kopanice, Kopaničiarsky región, Kopaničiarsky kraj, Sprievodca kopaničiarskym regiónom, Obce, Ubytovanie, Gastronómia, Reštaurácie, Aktivity, Novinky, Podujatia, Workshopy, Brestovec, Brezová pod Bradlom, Bukovec, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Hrachovište, Hrašné, Chvojnica, Jablonka, Kostolné, Košariská, Krajné, Lubina, Moravské Lieskové, Myjava, Nová Bošáca, Podbranč, Podkylava, Polianka, Poriadie, Prašník, Priepasné, Rudník, Sobotište, Stará Myjava, Stará Turá, Vaďovce, Višňové, Vrbovce

Modré domčeky Podbranč

Horná Dolina 10, 906 05 Podbranč Súradnice: 48.741777, 17.467743

Možnosť platby: hotovosť, platba kartou, platba na účet Domáce zvieratá: nepovolené

Registrácia: od 14:00 Odhlásenie: do 10:00

+421 915 102 178 info@modredomceky.sk modredomceky.sk

O ubytovaní

Tradičné kopaničiarske ubytovanie

 

Vítame Vás v apartmánoch Modré domčeky, ktoré sa nachádzajú uprostred čarovnej prírody kopaníc, v obci Podbranč. Je to miesto zariadené v tradičnom vidieckom štýle, plné spomienok a odkazov na časy minulé, obkolesené prírodou a šumiacim potôčikom.

 

Cez deň môžete poznávať krásy, nielen kopaničiarskeho kraja a večer načerpáte sily vo wellnesse, či pri posedení v altánku pri Vašich grilovaných pochúťkach.

 

Vaše deti sa v rámci uzavretého areálu môžu vyhrať v ich vlastnom malom Modrom domčeku.

 

Ponúkame Vám zároveň aj priestrannú spoločenskú miestnosť pre Vaše oslavy a významné udalosti.

 

 

Apartmány

 

Aktuálne Vám ponúkame ubytovanie v plne vybavených 2 apartmánoch, ktoré sme zariadili s láskou a odkazom na časy minulé tak, aby Vám v nich počas pobytu nič nechýbalo.

 

Spoločenská miestnosť

 

Chceli by ste osláviť nejakú významnú udalosť, usporiadať menšiu svadbu, rodinnú oslavu, či spraviť teambuilding ? Ponúkame Vám na prenájom spoločenskú miestnosť s kapacitou do 60 osôb.

 

Wellness

 

Ku kvalitnému dovolenkovému oddychu určite patrí aj wellness. Pripravili sme si pre Vás preto kombinovanú fínsku a infra saunu a vírivku, kde zaručene načerpáte novú energiu.

 

Cenník

Ešte nebol pridaný cenník ubytovnia...

Mapa

Kľúčové slová