Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

30.04.2018

Čachtice

30.04.2018

Dátum

21:00

Čas

Na doline

Čachtice

Miesto

Udalosť “Magická noc II. Stretnutie s Čarodejnicou” je limitované dobrodružstvo na Krížnych cestách a v Čachtickom podzemí. K dispozícii je 30 vstupeniek na túto jedinečnú udalosť. Cena „Magickej noci“ je akciových 30€. Podarilo sa nám vybaviť túto atraktívnu cenu predovšetkým vďaka jedinečnej kombinácii času a miesta stretnutia s výnimočnou osobou. Záleží nám na individuálnom prístupe ku každému z účastníkov akcie.

 

Súčasťou tohto vstupu je balík, ktorý dostane každý účastník. Ten obsahuje osobný dar od Čarodejnice, tento rok to bude originálny Lunárny kalendár na rok 2018 s venovaním a tiež dar Matky Zeme, ktorá nám každoročne ponúkne možnosť ochutnať jej dary. Z toho dôvodu prosím uviesť do registrácie aj Vaše znamenie. Je to dôležitá súčasť magického procesu.

 

REGISTRAČNÝ FORMULÁR TU

Podobne ako minulý rok pripravujeme uzatvorenú spoločnosť max. 30 osôb z dôvodu osobných konzultácií, pripravovaných darčekov a tentokrát aj malý „rautík“ spojený s degustáciou čachtických vín.

Galéria

Mapa

Kľúčové slová