Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

Kopanice, Myjavské kopanice, Kopaničiarsky región, Kopaničiarsky kraj, Sprievodca kopaničiarskym regiónom, Obce, Ubytovanie, Gastronómia, Reštaurácie, Aktivity, Novinky, Podujatia, Workshopy, Brestovec, Brezová pod Bradlom, Bukovec, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Hrachovište, Hrašné, Chvojnica, Jablonka, Kostolné, Košariská, Krajné, Lubina, Moravské Lieskové, Myjava, Nová Bošáca, Podbranč, Podkylava, Polianka, Poriadie, Prašník, Priepasné, Rudník, Sobotište, Stará Myjava, Stará Turá, Vaďovce, Višňové, Vrbovce

Ubytovanie JAJA 6969

Poriadie 48, 906 22 Poriadie Súradnice: 48.782552, 17.606377

Možnosť platby: hotovosť, platba na účet Domáce zvieratá: nepovolené

Registrácia: od 16:00 Odhlásenie: do 11:00

+421 902 616 637 ubytovanie.poriadie@gmail.com jaja6969.kopanice.sk

O ubytovaní

Niečo nové na myjavských kopaniciach…

 

Ubytovanie v mobilnom domčeku pre rodiny s deťmi, priateľov a známych. Kapacita ubytovania je 4-6 osôb. Mobilný domček pozostáva zo spálne, v ktorej je manželská posteľ. Hosťovská alebo detská izba s tromi lôžkami. Spoločenská miestnosť s kuchynskou linkou, stolíkom a pohovkou. Kuchynka je komplet vybavená. V interiéry je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a s toaletou.

 

Obec Poriadie sa nachádza v nádhernom podhorskom kraji Bielych Karpát. Nachádza sa 5km od Myjavy. Nadšenci zimných športov môžu využiť lyžiarske stredisko Skiland Stará Myjava 3 km od ubytovania – zjazdovka a mnoho bežkárskych stôp až po Novú Lhotu.

 

V letnej sezóne sa dajú využívať turistické a cykloturistické trasy. Zrelaxovať môžete i pri hubárčení či lovení rýb – Stará Myjava, Dubník… Za zmienku stojí Čachtický hrad a hrad Branč a takisto aj Beckov. Pre deti tu máme minifarmu Lubina, miniatúry Podolie, kúpalisko Myjava… Prídite nás navštíviť a máte zaručený zážitok. Myjavské kopanice sú proste úžasné!

 

 

 

 

 

Cenník

Ceny za ubytovanie

Ubytovanie na 1 noc

Cena za osobu / noc

14€

Ubytovanie nad 3 noci

Cena za osobu / noc

12€

Deti do 3 rokov

Cena za osobu / noc

0€

Mapa

Kľúčové slová