Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

Kopanice, Myjavské kopanice, Kopaničiarsky región, Kopaničiarsky kraj, Sprievodca kopaničiarskym regiónom, Obce, Ubytovanie, Gastronómia, Reštaurácie, Aktivity, Novinky, Podujatia, Workshopy, Brestovec, Brezová pod Bradlom, Bukovec, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Hrachovište, Hrašné, Chvojnica, Jablonka, Kostolné, Košariská, Krajné, Lubina, Moravské Lieskové, Myjava, Nová Bošáca, Podbranč, Podkylava, Polianka, Poriadie, Prašník, Priepasné, Rudník, Sobotište, Stará Myjava, Stará Turá, Vaďovce, Višňové, Vrbovce

Ubytovanie Na mlyne

Stará Myjava 222, 907 01 Stará Myjava Súradnice: 48.779607, 17.583524

Možnosť platby: hotovosť, platba na účet Domáce zvieratá: nepovolené

Registrácia: od 14:00 Odhlásenie: do 10:00

+421 905 255 358

O ubytovaní

Štýlové apartmánové ubytovanie!

 

Novozrekonštruovaná usadlosť starého vodného mlyna sa nachádza na začiatku malebnej kopaničiarskej obce Stará Myjava v krásnom podhorskom prostredí Bielych Karpát. Obec je vzdialená 3 km od Myjavy a 110 km od Bratislavy. Priamo v obci je možnosť turistiky po vyznačených náučných chodníkoch a horskej cyklistiky. Nádherný relax pre milovníkov hubárčenia poskytujú miestne zmiešané lesy. Je tu možnosť člnkovania, kúpania a rybolovu.

 

Nadšenci lyžovania majú k dispozícii priamo v obci lyžiarske stredisko Skiland Stará Myjava, vzdialené iba 4 km od ubytovania. Svah je umelo zasnežovaný a má dĺžku 450 m. Rovnako aj bežkári sa tu dokonale vyžijú na pravidelne upravovaných tratiach v okolí vleku a v lese, s prepojením na Veľkú Javorinu a Moravu. Všetci, ktorí majú radi kultúrno-historické pamiatky, si môžu svoj pobyt spríjemniť návštevou Mohyly M. R. Štefánika na Bradle, zrúcanín hradov Čachtice a Branč alebo miniatúry hradov a zámkov v Podolí.

 

Atraktívne ubytovanie vzniklo z objektu dvoch vodných mlynov, z ktorého sa jeden zrekonštruoval na apartmánové ubytovanie a v druhom zostalo zariadenie z väčšej časti v pôvodnom stave. Ubytovanie Na mlyne poskytuje celoročne štýlové ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 14 osôb a je zložené z troch bytových jednotiek, čo zabezpečuje hosťom dostatok pokoja a súkromia. Zvoliť si tu môžete z nasledovných možností ubytovania:

 

– 1x apartmán so 4-lôžkovou spálňou (s manželským a dvomi samostatnými lôžkami), obývacou miestnosťou s krbom, prepojenou s kuchyňou, vlastnou kúpeľňou a toaletou,

– 1x bezbariérový apartmán, prispôsobený pre pobyt človeka na vozíku so 4-lôžkovou spálňou (s manželským a dvomi samostatnými lôžkami), obývacou miestnosťou prepojenou s kuchyňou, vlastnou kúpeľňou a toaletou,

– 1x apartmán so 6-lôžkovou spálňou (s manželským a štyrmi samostatnými lôžkami), obývacou miestnosťou prepojenou s kuchyňou, vlastnou kúpeľňou a toaletou.

 

Vo výbave všetkých troch obývacích miestností je Vám k dispozícii televízor so satelitným príjmom a rádio. Na prípravu domácej chutnej stravy Vám poslúži v každom apartmáne elektrický sporák s keramickou varnou doskou s rúrou, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a mikrovlnná rúra. Samozrejmosťou v apartmánoch sú kúpeľne so sprchovým kútom alebo s vaňou (v jednom z apartmánov nájdete vaňu aj sprchový kút) a toalety umiestnené v kúpeľniach. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zaistené v priestoroch celého ubytovania.

 

Príjemné chvíľky dovolenkovej pohody s rodinou či priateľmi si užijete aj v drevenenom altánku s možnosťou posedenia, grilovania v krbe a varenia kotlíkového gulášu. Vaše ratolesti sa bezpečne vyšantia pri loptových hrách v uzavretom dvore ubytovania. Vo vzdialenosti 200 metrov od ubytovania sa nachádza verejné detské ihrisko s hojdačkami, šmýkačkami a preliezkami, kde sa Vaše detičky vybláznia tiež. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo v uzavretom dvore.

 

Tešíme sa na Vašu skorú návštevu. Veríme, že sa Vám bude u nás páčiť a že zažijete svoju vysnívanú dovolenku, na ktorú budete vždy s radosťou spomínať.

Cenník

Ceny za ubytovanie

Letná sezóna (01.05 - 30.09)

Cena za osobu / noc

12€

Zimná sezóna (01.10 - 30.04)

Cena za osobu / noc

13€

Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko

Cena za osobu / noc

0€

Rekreačný poplatok

0,25€

Vratná kaucia

100€

Mapa

Kľúčové slová