Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

Kopanice, Myjavské kopanice, Kopaničiarsky región, Kopaničiarsky kraj, Sprievodca kopaničiarskym regiónom, Obce, Ubytovanie, Gastronómia, Reštaurácie, Aktivity, Novinky, Podujatia, Workshopy, Brestovec, Brezová pod Bradlom, Bukovec, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Hrachovište, Hrašné, Chvojnica, Jablonka, Kostolné, Košariská, Krajné, Lubina, Moravské Lieskové, Myjava, Nová Bošáca, Podbranč, Podkylava, Polianka, Poriadie, Prašník, Priepasné, Rudník, Sobotište, Stará Myjava, Stará Turá, Vaďovce, Višňové, Vrbovce

Penzión ROSY

Trokanova 235/1, 907 01 Myjava Súradnice: 48.756521, 17.568512

Možnosť platby: hotovosť, platba kartou, platba na účet Domáce zvieratá: nepovolené

Registrácia: od 7:00 Odhlásenie: do 10:00

+421 34 621 3430 info@penzion-rosy.sk penzion-rosy.sk

O ubytovaní

Náš Penzión ROSY sme pre Vás otvorili v máji 2008. Nachádza sa v regióne myjavských kopaníc, priamo v centre mesta Myjava. Predstavuje moderné a komfortné ubytovacie zariadenie. Ponúka Vám kvalitné ubytovanie v pokojnom prostredí spojené s chutnou gastronómiou. Našim hlavným cieľom je poskytnúť prvotriedne služby založené na našom profesionálnom a priateľskom prístupe, všetko pre Vaše pohodlie a spokojnosť. Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

 

Penzión ROSY má kapacitu 18-20 lôžok v útulných a moderne zariadených izbách.

 

Ponúka Vám:

 

1 x Apartmán (2 + 2 osoby)

5 x Dvojlôžková iba

1 x Dvojlôžková izba pre imobilných hostí

 

– možnosť prístelku

– možnosť detskej postieľky

 

Súčasťou každej izby je káblová TV s ponukou 38 programov v rôznych svetových jazykoch, rádio, telefón, bezplatný vysokorýchlostný internet, kúpeľňa so sprchovým kútom/vaňou, toaleta. Každá z izieb je nefajčiarska.

 

 

Služby pre ubytovaných hostí:

 

Bezplatné raňajky, bezplatná ponuka novín a časopisov, parkovanie (strážené v uzatvorenom objekte alebo na vyhradenom mieste), stroj na čistenie topánok, bezplatné zapožičanie sušičov vlasov, bezplatné zapožičanie žehliacej dosky a žehličky, predaj základných hygienických potrieb, možnosť platenia kreditnými kartami, informácie.

 

Cenník

Ešte nebol pridaný cenník ubytovnia...

Mapa

Kľúčové slová