Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

Kopanice, Myjavské kopanice, Kopaničiarsky región, Kopaničiarsky kraj, Sprievodca kopaničiarskym regiónom, Obce, Ubytovanie, Gastronómia, Reštaurácie, Aktivity, Novinky, Podujatia, Workshopy, Brestovec, Brezová pod Bradlom, Bukovec, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Hrachovište, Hrašné, Chvojnica, Jablonka, Kostolné, Košariská, Krajné, Lubina, Moravské Lieskové, Myjava, Nová Bošáca, Podbranč, Podkylava, Polianka, Poriadie, Prašník, Priepasné, Rudník, Sobotište, Stará Myjava, Stará Turá, Vaďovce, Višňové, Vrbovce

Ubytovanie v súkromí Samuel

Stará Myjava 292, 907 01 Myjava Súradnice: 48.788510, 17.598478

Možnosť platby: hotovosť, platba na účet Domáce zvieratá: povolené

Registrácia: od 15:00 Odhlásenie: do 11:00

+421 905 219 239 +421 908 685 890 satik1@gmail.com ubytovaniesamuel.eu

O ubytovaní

Ubytovanie v súkromí Samuel sa nachádza v tichom prostredí na okraji kopaničiarskej obce Stará Myjava, približne 5 km od okresného mesta Myjava. Ide o ubytovanie v novo-zrekonštruovanom rodinnom dome v osade Uhliská v Bielych Karpatoch, neďaleko hraníc s Českou republikou. Interiér ponúka 5 samostatných, uzamykateľných izieb, bez prítomnosti domácich.

 

Na poschodí – v podkrovnej časti – sú umiestnené 3 priestranné izby. Každá z nich má 4 základné lôžka s možnosťou jednej prístelky a samostatnou kúpeľňou so sprchou a WC. Ďalej sa tu nachádza spoločná kuchyňa so základným vybavením pre ubytovaných v tejto časti a priestranná terasa.

 

V dolnej časti sa nachádzajú 2 izby, pričom jedna slúži ako spoločenská miestnosť a druhá ako herňa pre deti. V prípade požiadavky zákazníkov je ich však možné využiť tiež na ubytovanie až pre 8 ľudí. Ďalej sa tu nachádza spoločná jedáleň s krbom a kuchyňou, teda i s možnosťou prípravy vlastnej stravy (mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, elektrická rúra s dvojplatničkou, základný kuchynský riad), kúpeľňa s vaňou a samostatné WC pre ubytovaných v tejto časti. V oboch izbách je TV a satelit.

 

V objekte je možnosť bezplatného pripojenia na internet. Maximálny počet ubytovaných osôb 21. V exteriéri je k dispozícií pekne upravený dvor s oddychovou zónou – veľký prístrešok s posedením až pre 25 osôb, gril a ohnisko (možnosť zapožičať kotlík na guláš) s posedením pre 8 osôb. Vstup na terasu je zo spoločenskej miestnosti, kde sa tiež nachádza WC, kuchynka, a posedenie pre 20 ľudí. V exteriéri sa ďalej nachádza bazén, detská herná zostava s 2-mi hojdačkami, šmýkačkou i lezeckou stenou, veľká hojdačka pre dospelých a pieskovisko. K dispozícii je takisto športové náčinie ako rakety a sitá pre bedminton, squash, plážový tenis, lopty a náčinie pre futbal a basketbal pre najmenších. Vo dvore je parkovanie pre 4 autá a pred domom súkromné parkovisko pre 3 autá.

 

Cenník

Ceny za ubytovanie

3 - 4 osoby na izbe

Cena za osobu / noc

10€ - 11€

2 osoby na izbe

Cena za osobu / noc

13€

1 osoba na izbe

Cena za osobu / noc

19€

Celý objekt na 1 noc

Cena za celý objekt / noc

180€

Celý objekt na 2 noci

Cena za celý objekt / 2 noci

320€

Celý objekt na 3 noci

Cena za celý objekt / 3 noci

450€

Mapa

Kľúčové slová