Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

Kopanice, Myjavské kopanice, Kopaničiarsky región, Kopaničiarsky kraj, Sprievodca kopaničiarskym regiónom, Obce, Ubytovanie, Gastronómia, Reštaurácie, Aktivity, Novinky, Podujatia, Workshopy, Brestovec, Brezová pod Bradlom, Bukovec, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Hrachovište, Hrašné, Chvojnica, Jablonka, Kostolné, Košariská, Krajné, Lubina, Moravské Lieskové, Myjava, Nová Bošáca, Podbranč, Podkylava, Polianka, Poriadie, Prašník, Priepasné, Rudník, Sobotište, Stará Myjava, Stará Turá, Vaďovce, Višňové, Vrbovce

Tábor Podvišňové

Hrubá Strana 1442, 916 11 Bzince pod Javorinou Súradnice: 48.841185, 17.733427

Možnosť platby: hotovosť, platba na účet Domáce zvieratá: povolené

Registrácia: od 14:00 Odhlásenie: do 10:00

+421 32 771 7777 +421 908 746 091 mail@tabor-podvisnove.sk www.tabor-podvisnove.sk

O ubytovaní

Predstavujeme Vám nikým nerušené miesto.

 

Školiace a rekreačné stredisko Tábor Podvišňové Vám ponúka ubytovanie v Chránenej krajinnej oblasti Biele Karpaty na úpätí Veľkej Javoriny v obci Bzince pod Javorinou, časť Hrubá Strana, v okrese Nové Mesto nad Váhom. Svojou polohou je ubytovanie vhodné pre ľudí, ktorí sa chcú zbaviť stresu, hľadajú kľud a pohodu, ale i aktívny oddych na bicykloch, turistických výletoch, či prechádzkach po okolitých horách. V zimnom období je tu dostatok možností pre bežecké i zjazdové lyžovanie.

 

Svojim zložením je objekt vhodný i na organizovanie firemných akcií, školení, rodinných osláv, svadieb, škôl v prírode, školských výletov, ale i sústredení pre športovcov.

 

Ponúkame Vám pobyt v areáli, ktorý pozostáva z penziónu, chatiek, reštaurácie, školiacej miestnosti, športovej haly, sauny, ihriska na plážový volejbal, trávnatej plochy na futbal a parkoviska pre dostatočný počet vozidiel. K dispozícii máte veľké vonkajšie posedenie s barom, prístrešok s grilom, požičovňu bicyklov, biliard, stolný futbal, stolný tenis a v jarných a letných mesiacoch vonkajší bazén s vyhrievanou slanou vodou. V neďalekej Starej Turej (10 km) je k dispozícii krytá plaváreň, sauna, posilňovňa, tenisové kurty, kolkáreň a bowling.

 

Cenník

Ešte nebol pridaný cenník ubytovnia...

Mapa