Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2024 Stingray Studio

Kopanice, Myjavské kopanice, Kopaničiarsky región, Kopaničiarsky kraj, Sprievodca kopaničiarskym regiónom, Obce, Ubytovanie, Gastronómia, Reštaurácie, Aktivity, Novinky, Podujatia, Workshopy, Brestovec, Brezová pod Bradlom, Bukovec, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Hrachovište, Hrašné, Chvojnica, Jablonka, Kostolné, Košariská, Krajné, Lubina, Moravské Lieskové, Myjava, Nová Bošáca, Podbranč, Podkylava, Polianka, Poriadie, Prašník, Priepasné, Rudník, Sobotište, Stará Myjava, Stará Turá, Vaďovce, Višňové, Vrbovce

Pub na konci sveta

Brezovská 450/16, 907 01 Myjava Súradnice: 48.741375, 17.560989

Možnosť platby: hotovosť, stravné lístky Donáška: Nie

+421 940 385 445 pubnakoncisveta@gmail.com pubnakoncisveta-sk.webnode.sk

O reštaurácii

Vitajte v reštaurácii PUB NA KONCI SVETA!

 

Vraví sa, že láska prechádza žalúdkom. My veríme, že aj našu reštauráciu si zamilujete. Okrem milého personálu sa u nás môžete tešiť na široký výber špecialít a nápojov. V príjemnom prostredí našej reštaurácie bude aj pracovný obed vždy príjemnou záležitosťou a večera s rodinou alebo priateľmi radostným zážitkom. Privíta Vás pokojná a príjemná atmosféra s ústretovým personálom a profesionálnym prístupom. Prostredie, v ktorom sa na kvalitu jedla kladú veľké nároky a ku každej objednávke sa pristupuje s maximálnou pozornosťou a starostlivosťou. To sú hlavné ingrediencie, vďaka ktorým dúfame a veríme, že sa k nám budete radi znova a znova vracať.

 

Príďte ochutnať to najlepšie z našej kuchyne. Reštauráciu nájdete na adrese Brezovská 450/16, 907 01 Myjava. Pokiaľ si chcete rovno rezervovať stôl, kontaktujte nás na tel.: 0940385445.

 

 

Našu reštauráciu PUB NA KONCI SVETA špecifikuje tiché prostredie, exteriér a interiér je v kombinácii kameňa a dreva príjemné posedenie umocňujú krby v oboch miestnostiach. Na terase sa nachádzajú hojdačky a pieskovisko pre deti. Terasa je vybavená vstavaným grilom na drevené uhlie. Reštaurácia sa delí na tri časti: veľká miestnosť 30miest, malá miestnosť 16miest, terasa ktorá sa delí na zimnú vyhrievanú 30 miest a letnú 48 miest. Náš jedálny a nápojový lístok zodpovedá štandardným medzinárodným kritériám s prihliadnutím na regionálne špeciality. Našou devízou je hlavne flexibilita a preto dokážeme vyhovieť širokému spektru našich zákazníkov. Okrem iného ponúkame aj jedlá pre zákazníkov z bezlepkovou stravou. Zaoberáme sa aj zabezpečovaním stravy a nápojov pri rôznych spoločenských podujatiach ako u nás v PUBE tak aj vo vopred určených priestoroch našich zákazníkov napr. recepcie, bankety, routy, gárden party, catering, rodinné oslavy, firemné večierky a podobné. V priestoroch PUBU nás môžete navštíviť denne.

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny

Pondelok

11:00 - 22:00

Utorok

11:00 - 22:00

Streda

11:00 - 22:00

Štvrtok

11:00 - 22:00

Piatok

11:00 - 23:00

Sobota

12:00 - 23:00

Nedeľa

12:00 - 22:00

Galéria

Jedálny lístok

Ešte nebol pridaný jedálny lístok...

Nápojový lístok

Ešte nebol pridaný nápojový lístok...

Denné menu

Ešte nebolo pridané denné menu...

Kľúčové slová