Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2021 Stingray Studio

Kopanice, Myjavské kopanice, Kopaničiarsky región, Kopaničiarsky kraj, Sprievodca kopaničiarskym regiónom, Obce, Ubytovanie, Gastronómia, Reštaurácie, Aktivity, Novinky, Podujatia, Workshopy, Brestovec, Brezová pod Bradlom, Bukovec, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Hrachovište, Hrašné, Chvojnica, Jablonka, Kostolné, Košariská, Krajné, Lubina, Moravské Lieskové, Myjava, Nová Bošáca, Podbranč, Podkylava, Polianka, Poriadie, Prašník, Priepasné, Rudník, Sobotište, Stará Myjava, Stará Turá, Vaďovce, Višňové, Vrbovce

Odvez.sk

ADMIPOL PLUS s.r.o., Janka Kráľa 340/4, 922 42 Madunice Súradnice: 48.477220, 17.780887

+421 907 753 996 info@odvez.sk odvez.sk

Preprava osôb a tovaru do 3,5 tony na kopaniciach za najlepšie ceny! Rezervácie prijímame online cez formulár na spodnej strave webu, mailom na info@odvez.sk alebo telefonicky na tel. č. +421 907 753 996.

Informácie

Preprava osôb a tovaru do 3,5 tony na kopaniciach za najlepšie ceny!

 

Potrebujete odvoz z kopaníc na letisko, na svadbu, do zahraničia, za prácou či na výlet. Máte plné zuby autobusovej dopravy? Chcete cestovať bezpečne, rýchlo a pohodlne? Sme tu pre Vás 24 hodín denne 7 dní v týždni.

 

Naša spoločnosť ADMIPOL PLUS s.r.o. sa zaoberá prepravou osôb na diaľkové trasy (opatrovateľky, letiskové transfery, dovolenky pre početné rodiny, športové podujatia v zahraničí a podobne). Našim cieľom je bezpečná a pohodlná jazda do vašej práce, destinácie či športového podujatia. Taktiež bezpečne, rýchlo a spoľahlivo dopraviť Vás tovar v rámci EU.

 

Vyrážame z kopaníc, ale zvoz robíme aj z Trenčianskeho kraja a Trnavského kraja a následne rozvážame po celom Slovensku, ale aj do zahraničie ako napr. Rakúsko, Nemecko atď.

 

Prioritne naše služby poskytujeme zákazníkom z týchto miest a obcí kopaničiarskeho regiónu: Brestovec, Brezová pod Bradlom, Bukovec, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Hrachovište, Hrašné, Chvojnica, Jablonka, Kostolné, Košariská, Krajné, Lubina, Moravské Lieskové, Myjava, Nová Bošáca, Podbranč, Podkylava, Polianka, Poriadie, Prašník, Priepasné, Rudník, Sobotište, Stará Myjava, Stará Turá, Vaďovce, Višňové, Vrbovce ako aj zákazníkom z celého Trenčianskeho samosprávneho kraja a Trnavského samosprávneho kraja.

 

Okrem prepravy osôb a tovaru do 3,5 tony ponúkame aj dovoz áut z Európskej Únii. Poskytujeme komplexnú službu na kľuč vrátane poradenstva, profesionálneho prekontrolovania stavu vami vybraného vozidla ešte v zahraničí, fyzického dovozu vozidla ako aj vybavenie všetkých potrebných papierov a postavenie auta na slovenské ŠPZ.

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny

Pondelok

Non Stop

Utorok

Non Stop

Streda

Non Stop

Štvrtok

Non Stop

Piatok

Non Stop

Sobota

Non Stop

Nedeľa

Non Stop

Cenník

Cenník

Transfer na letisko

Letisko Bratislava (BTS)

Letisko M. R. Štefánika

80,00

Letisko Viedeň-Schwechat (VIE)

Vienna International Airport

120,00

Letisko Leoša Janáčka Ostrava (OSR)

Leoš Janáček Airport Ostrava

140,00

Letisko Brno-Tuřany (BRQ)

Brno–Tuřany Airport

120,00

Letisko Václava Havla Praha (PRG)

Václav Havel Airport Prague

350,00

Čakanie

Každá začatá hodina.

15,00

Video

Ešte nebolo pridané promo video...

Mapa

Napíšte nám

Odoslaním formuláru kontaktujete priamo prevádzkovateľa Odvez.sk.

Správa bola úspešne odoslaná!

Všetky položky označené symbolom * sú povinné!

Všetky položky označené symbolom * sú povinné pre odoslanie formuláru.