Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2022 Stingray Studio

Kopanice, Myjavské kopanice, Kopaničiarsky región, Kopaničiarsky kraj, Sprievodca kopaničiarskym regiónom, Obce, Ubytovanie, Gastronómia, Reštaurácie, Aktivity, Novinky, Podujatia, Workshopy, Brestovec, Brezová pod Bradlom, Bukovec, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Hrachovište, Hrašné, Chvojnica, Jablonka, Kostolné, Košariská, Krajné, Lubina, Moravské Lieskové, Myjava, Nová Bošáca, Podbranč, Podkylava, Polianka, Poriadie, Prašník, Priepasné, Rudník, Sobotište, Stará Myjava, Stará Turá, Vaďovce, Višňové, Vrbovce

Očné centrum CARPATHIA

Poliklinika Stará Turá, ‍Mýtna 146, 916 01 Stará Turá Súradnice: 48.775156, 17.693958

+421 905 852 168 +421 32 770 8145 info@vaseoci.sk www.vaseoci.sk

Objednajte sa telefonicky, emailom alebo online‍ ;-) Ak máte otázky ohľadom vyšetrení alebo objednania sa na konkrétny termín do očnej ambulancie, neváhajte nás kontaktovať!

Informácie

Staráme sa o Vaše oči!

 

Vitajte na stránkach očného centra CARPATHIA. Našim klientom poskytujeme služby v očnej ambulancii a očnej optike, ktoré sa nachádzajú v budove polikliniky v Starej Turej a Myjave.

 

 

Očná optika

 

Očná optika v poliklinike funguje už 10 rokov. Služby optiky využívajú klienti našej očnej ambulancie, ako aj ľudia so širšieho okolia. Očná optika prešla v roku 2019 rozsiahlou rekonštrukciou. V moderných priestoroch chceme naším klientom a zákazníkom ponúknuť ešte vyšší komfort, moderný a kvalitný tovar od renomovaných výrobcov a profesionálne služby nášho skúseného očného optika Milana Takáča. Je odborníkom vo svojom obore viac ako 20 rokov. Jeho poctivá práca, s citom pre detail a estetiku, Vám vždy zaručia dokonalý výber Vašich okuliarov. Pani Katka Gajdošová je v optike od prvého dňa jej vzniku. Veľa z Vás ju pozná osobne, pretože jej úsmev a ústretovosť Vás víta už od dverí. V našej optike poskytujeme po novom aj základné vyšetrenie zrakovej ostrosti, ktoré dopomáha správnemu výberu dioptrických skiel. Našich klientov vieme objednať prednostne aj na komplexné očné vyšetrenie v našich ambulanciách. V rámci prevencie by mal takéto vyšetrenie absolvovať každý z nás aspoň 1-krát do roka.

 

 

Očná ambulancia

 

Ambulancie očného centra Carpathia poskytujú komplexné diagnostické vyšetrenie v príjemnom, modernom a klimatizovanom prostredí s využitím moderných diagnostických prístrojov. Naše služby využívajú stovky klientov z celého regiónu, ale cestu k nám si rovnako našli ľudia aj zo vzdialenejších miest Slovenska. O Vaše oči sa už viac ako 15 rokov starajú pani MUDr. Myroslava Marhitych a MUDr. Zuzana Zongorová. Za ten čas si svojim profesionálnym prístupom a svojou svedomitou prácou získali dôveru veľkého počtu pacientov. Neodmysliteľnou súčasťou oboch pracoviska sú šikovné sestričky Evka Stískalová a Renáta Sekelská, ktoré zabezpečia, aby priebeh Vašej návštevy a vyšetrenia bol čo najpohodlnejší. V ambulancií poskytujme vyšetrenia klientom všetkých vekových skupín, sledujeme dlhodobé chronické očné ochorenia (glaukóm, VPDM, suché oko a ďalšie), preventívne prehliadky, drobné kozmetické zákroky, aplikáciu kontaktných šošoviek a spolupracujeme so všetkými poisťovňami, ktoré hradia vyšetrenia z verejného zdravotníctva. V prípade, že si Váš zdravotný stav vyžaduje špecializovanú starostlivosť, vieme Vám odporučiť spoľahlivých partnerov a odborníkov z regiónu, ale aj celého Slovenska.

 

Služby ambulancie a optiky Carpathia

 

• test zrakovej ostrosti objektívne/subjektívne (vyhotovenie receptu na okuliare)

 

• meranie vnútroočného tlaku

 

• vyšetrenie predného segmentu oka (rohovka, dúhovka, šošovka)

 

• vyšetrenie očného pozadia nepriamym oftalmoskopom, prípadne kontaktnou šošovkou (očný nerv, makula, sietnica, sklovec)

 

• vyhotovenie fotografie sietnice (fundus kamera) iba v Starej Turej

 

• vyšetrenie na perimetri (zisťujeme rozsah zrakového poľa pacienta a rozsah periférneho videnia každého oka a prípadné zmeny zorného poľa)

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny

Pondelok

07:00 - 12:00 / 12:30 - 15:00

Utorok

07:00 - 12:00 / 12:30 - 15:00

Streda

07:00 - 12:00 / 12:30 - 15:00

Štvrtok

07:00 - 12:00 / 12:30 - 15:00

Piatok

07:00 - 12:30

Sobota

Zatvorené

Nedeľa

Zatvorené

Cenník

Cenník

Vyšetrenie Basic

Základné vyšetrenie zrakovej ostrosti.

Prosím kontaktujte nás.

Vyšetrenie Premium

Komplexné očné vyšetrenie v našich ambulanciách.

Prosím kontaktujte nás.

Video

Ešte nebolo pridané promo video...

Mapa

Napíšte nám

Odoslaním formuláru kontaktujete priamo prevádzkovateľa Očné centrum CARPATHIA.

Správa bola úspešne odoslaná!

Všetky položky označené symbolom * sú povinné!

Všetky položky označené symbolom * sú povinné pre odoslanie formuláru.