Registrácia
Kopanice.sk Obce Ubytovanie Gastronómia Aktivity Služby Novinky Podujatia Recepty Workshopy Mapa Kontakt Reklama Spolupráca Kariéra FAQ Podmienky používania Ochrana súkromia Mapa stránok

© 2023 Stingray Studio

Kopanice, Myjavské kopanice, Kopaničiarsky región, Kopaničiarsky kraj, Sprievodca kopaničiarskym regiónom, Obce, Ubytovanie, Gastronómia, Reštaurácie, Aktivity, Novinky, Podujatia, Workshopy, Brestovec, Brezová pod Bradlom, Bukovec, Bzince pod Javorinou, Čachtice, Hrachovište, Hrašné, Chvojnica, Jablonka, Kostolné, Košariská, Krajné, Lubina, Moravské Lieskové, Myjava, Nová Bošáca, Podbranč, Podkylava, Polianka, Poriadie, Prašník, Priepasné, Rudník, Sobotište, Stará Myjava, Stará Turá, Vaďovce, Višňové, Vrbovce

Centrum Tela CARPATHIA

Poliklinika Stará Turá, ‍Mýtna 146, 916 01 Stará Turá Súradnice: 48.775156, 17.693958

+421 905 570 438 info@vasetelo.sk www.vasetelo.sk

Objednajte sa telefonicky, emailom alebo online‍ ;-) Ak máte otázky ohľadom procedúr alebo objednania sa na konkrétny termín, neváhajte nás kontaktovať!

Informácie

CENTRUM ESTETIKY A KRÁSY TELA

 

STARÁME SA O VAŠE TELO

 

Vitajte na stránkach centra zdravia a estetiky tela. Klientom poskytujeme inovatívne ošetrenie pokožky a tvarovanie postavy. Znovuobjavte svoje telo u nás.

 

 

SLUŽBY V CENTRUM TELA

 

Ošetrenie LPG PRÍSTROJOM CELLU M6 ALLIANCE

 

V našom centre Carpathia Vám ponúkame LPG ošetrenie najnovším LPG® PRÍSTROJOM CELLU M6® ALLIANCE. U nás si vytvarujete dokonalú postavu na leto a na celý život.

 

V čom je CELLU M6 výnimočný? Vďaka pripojenému tabletu a novému diagnostickému systému EndermoScan, ktorými je prístroj Cellu M6® Alliance vybavený, sa unikátna starostlivosť endermologie® presne prispôsobí každému klientovi „na mieru“ a aplikuje sa v závislosti na požadovanej dĺžke ošetrenia. Ošetrujúca hlavica Alliance s jedným motorizovaným valčekom a motorizovanou klapkou v kombinácii s riadeným sekvenčným podtlakom presne riadi mobilizáciu kožných tkanív. Vďaka dokonalej synergii pôsobenia valčeka a klapky pracuje prístroj Cellu M6® Alliance na jednej časti tela súčasne trojnásobne: eliminuje tuk, vyhladzuje pomarančovú kožu a spevňuje pokožku.

 

Výsledky sú odbornými štúdiami preukázané už od 3. ošetrenia, ide o obrovskú časovú úsporu. Táto zásadná inovácia umožňuje veľmi rýchle zoštíhlenie a omladenie celej postavy.

 

 

SPOZNAJTE CELLU M6® ALLIANCE

 

Nová patentovaná technológia LPG® s revolučnou kombináciu dvoch technológií, ktoré ponúkajú jedinečné výsledky a komplexné účinky na postavu prostredníctvom účinnej starostlivosti pre zoštíhlenie a omladenie.

 

LPG Alliance Endermologie je jedinečná, účinná, bezbolestná a prírodná metóda na ošetrenie tela i tváre. Je to celosvetový hit v neinvazívnom zoštíhlení a omladení pokožky s rýchlymi a dlhodobými výsledkami. Patentovaná bunková LPG stimulácia potvrdená 130 klinickými štúdiami a 30-ročným výskum.

 

Tento lekársky prístroj ponúka ošetrenia na spevnenie celého tela – na tvár ale aj na brucho, ruky, zadok, stehná i boky. Je určený na ošetrenie patologických zmien spojivového tkaniva.

 

Vysoká klinická efektivita tejto metódy pri celulitíde a nadbytočnej hmotnosti spočíva v redukcii edému lymfodrenážnou technikou, v stimulácii a normalizácii cievneho zásobenia, zlepšení bunkového metabolizmu, aktivácii lipolýzy. Zlepšuje sa textúra kože, jej elasticita, či tonus pokožky.

 

LPG Alliance je jedinou technikou, ktorá dokáže uvoľniť tuk usadený pod najvrchnejšou vrstvou kože, ktorú nie je možné odstrániť ani diétou, cvičením, či liposukciou.

 

 

Aké sú výhody metódy?

 

• Cielene odstraňuje lokalizovaný tuk na ťažko dostupných miestach

• Anti-age efekt – prirodzene obnovuje tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej, čím omladzuje pokožku

• Spevňuje pokožku a vyhladzuje efekt pomarančovej kože

• Rýchlejšie výsledky a väčšia intenzita prispôsobená konkrétnemu problému

• Vhodné pre mamičky po pôrode, ktoré majú problém s ochabnutou kožou na brušku

• Obsahuje nový senzor Alliance Skin Identity, ktorý umožňuje stimuláciu vždy prispôsobiť špecifickým potrebám typu pokožky

 

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 

Od akého veku sa danú procedúru odporúča absolvovať?

 

Procedúru odporúčame podstúpiť od veku 18 rokov. Je vhodná nielen pre dámy, ale aj pre pánov.

 

Čo sú jej najväčšie výhody oproti iným metódam?

 

Výhodou oproti iným a starším typom LPG je prevedenie ošetrenia ale aj rýchlejšie výsledky a väčšia intenzita prispôsobená konkrétnemu problému. LPG Alliance je vylepšený o anti-age efekt – obnovuje bunky, čím sa pokožka omladzuje. Cielene odstraňuje lokalizovaný tuk, prirodzene obnovuje tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej a spevňuje a vyhladzuje pokožku čím odstraňuje efekt tzv. pomarančovej kože.

 

Je jedinou technikou, ktorá dokáže uvoľniť tuk usadený pod najvrchnejšou vrstvou kože, ktorú nie je možné odstrániť ani diétou a cvičením, ani liposukciou. Obsahuje aj nový senzor Alliance Skin Identity, ktorý umožňuje stimuláciu vždy prispôsobiť špecifickým potrebám typu pokožky. Vďaka stimulačného efektu na kolagénové vlákna a elastín sa pokožka spevňuje a vyhladzuje, čo ocenia aj mamičky po pôrode, ktoré majú problém s ochabnutou kožou na brušku.

 

Koľkokrát a ako často je vhodné ošetrenie podstúpiť?

 

Počet ošetrení je individuálny a záleží od toho, akým stupňom celulitídy pacientka trpí a aká je pokožka ochabnutá. Pre cielený výsledok je ale vhodné podstúpiť kúru 10 ošetrení. Pred ošetrením si vás pozorne prezrieme, odmeriame, prípadne nafotíme. Potom odporučíme konkrétny plán ošetrenia. V prípade, že je celulitída rozsiahlejšia, prvá kúra sa zopakuje v rovnakom intervale, teda 2x týždenne. Potom už odporúčame len udržiavacie terapie – dve až tri za mesiac.

 

Absolvovanie ošetrenia samozrejme závisí aj od možných kontraindikácií a zdravotných problémov klienta (nižšie). V takom prípade určite neodporúčame ošetrenie podstúpiť.

 

Po akej dobe je možné vidieť reálne výsledky?

 

Predtým bolo na prvé výsledky potrebné čakať minimálne do 5-6 ošetrenia, s prístrojom LPG Alliance vidíte zmenu už po prvých 3 ošetreniach. Pokožka je takmer o 70% hladšia a pevnejšia a rezistentný tuk je odstránený. Obvod pása sa môže znížiť aj viac ako o 5 cm.

 

Výsledky ošetrenia tela viditeľné už po tretej procedúre:

 

+ 70% odstránenie lokálneho rezistentného tuku;

– 5,2 cm obvod pásu;

+ 67% vyhladenie pomarančovej pokožky;

+ 71% zpevnenie pokožky;

 

Kontraindikácie

 

• rakovina (možno až po 5 rokoch ukončenie úspešnej liečby)

• infekcie, kožné ochorenia, zápalové ochorenia

• užívané lieky na riedenie krvi, ochorenia krvi

• spálená pokožka (slnenie alebo popáleniny) operácie (po 6. týždni od operácie) otvorené rany a zranenia, chrasty

• tehotenstvo/šestonedelie, dojčenie

• jazvy – (vhodné až po 6 mesiacoch) preležaniny, vredy, kožné lézie

• akútna fáza po operácii

• kŕčové žily, zápal žíl, operácie žíl

• lipom a angiom

• AIDS

• pruh

Otváracie hodiny

Otváracie hodiny

Pondelok

07:00 - 18:00

Utorok

07:00 - 18:00

Streda

07:00 - 18:00

Štvrtok

Zatvorené

Piatok

07:00 - 18:00

Sobota

Zatvorené

Nedeľa

Zatvorené

Cenník

Cenník

Ošetrenie tváre

LPG Full Facial / ošetrenie tváre

40 minút

45€

10 ošetrení LPG Full Facial + 1x20 min LPG ošetrenie okolia očí bonus

10 ošetrení

380€

LPG Beautiful Eyes / ošetrenie okolia očí

20 minút

25€

10 ošetrení LPG Beautiful Eyes + 1 x collagen drink zdarma

10 ošetrení

200 €

Ošetrenie tela

Full body / celé telo LPG

40 minút

45€

10 ošetrení Full body + 1x15 min rozjasnenie tváre - Face Glow a LPG OVERALL zdarma

10 ošetrení

380€

Overal LPG

30€

Zapožičanie overalu LPG

4€

Video

Ešte nebolo pridané promo video...

Mapa

Napíšte nám

Odoslaním formuláru kontaktujete priamo prevádzkovateľa Centrum Tela CARPATHIA.

Správa bola úspešne odoslaná!

Všetky položky označené symbolom * sú povinné!

Všetky položky označené symbolom * sú povinné pre odoslanie formuláru.